Надійний дерев’яний спортивний куточок для дітей із сосни.
Ідеально підходить для фізичного розвитку вдома.
Компактна конструкція, легкий монтаж.
- Артикул: 8795
- Немає в наявності
- 4 280 грн
Шведська стінка дитяча для дому SportBaby "Kinder L/W 2-220Х25" з турніком дерев’яна 220×80 спортивний куточок для дітей.
Куточок розрахований для дітей від 2–3 років та витримує навантаження до 120 кг.
Ідеально підходить для невеликої квартири або дитячої кімнати.
Комплектація:
- Шведська стінка з турніком.
- Канат.
- Кільця.
- Трапеція.
- Мотузкові сходи.
- Кріпильний комплект.
Зробіть кожен день вашої дитини активним та веселим — купуйте спортивний куточок в магазині Pandochka вже зараз!
| Основні характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вид товару | Спортивний комплекс |
| Допустимі навантаження на навісне обладнання | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спорткуток | 120 кг |
| Колір | Gray |
| Місце встановлення | В приміщенні |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал гімнастичних кілець | Пластик |
| Матеріал каркасу | Сосна |
| Матеріал поперечин | Бук |
| Необхідна висота приміщення | 2,45 – 2,85 м |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шведські стінки |
| Тип товару | Дитячі спортивні комплекси для дома |
| Розміри та вага | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 220 см |
| Виступ турніка вперед | 70 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація | |
| Кільця | так |
| Канат | так |
| Кріпильний комплект | так |
| Мотузкові сходи | так |
| Трапеція | так |
| Шведська стінка з турніком | так |
| Інше | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |


