Натуральне дерево, легкий монтаж.
Куточок розрахований на дітей від 2–3 років та витримує навантаження до 80 кг.
- Артикул: 8617
- В наявності
- 3 780 грн 3 666 грн
Шведська стінка дитяча для дому SportBaby "Teenager-2-220" з турніком дерев’яна 220×55 спортивний куточок для дітей Green Роз’ємна (Україна) виготовлена із натуральної Cосни, поперечини з Бука, що гарантує безпечність та довговічність конструкції.
Дитячий спортивний куточок для дома «Teenager» призначений для підлітків, проте тренуватися на ньому можуть і дорослі, і малюки віком від 2 років, витримує навантаження до 80 кг.
Легкий і компактний спортивний куточок легко розбирається на дві частини, що робить його особливо зручним для перевезення. Його турнік оснащений додатковим упором, так що незважаючи на невеликі розміри та витончені форми, цей спортивний куточок стане чудовим тренажером як для рухливих дітей, так і для їхніх спортивних батьків!
Дітям особливо комфортно займатиметься на цьому тренажері завдяки його тонким, зручним для дитячої руки, перекладинам.
Ідеально підходить для невеликої квартири або дитячої кімнати.

Характеристики Дитячого спортивного куточока:
- Висота 220 см
- Ширина 55 см
- Виступ турніка вперед 75 см
- Матеріал Сосна
- Поперечини Бук
- Допустимі навантаження на спортуголок 80 кг
- Гімнастичні кільця Пластик
- Вид кріплення до стіни
- Вага товару 20 кг
Комплектація:
- Шведська стінка з турніком.
- Канат.
- Кільця.
- Трапеція.
- Мотузкові сходи.
- Кріпильний комплект.
Матеріали, що використовуються
- Дитячий спортивний куточок виготовлений з міцного натурального матеріалу – масиву Бука та Сосни.
- Вся деревина ретельно висушена, оброблена і відшліфована.
- Готові деталі спортивного куточка покриті яскравою фарбою без запаху, яка відмінно захищає дерево від вологи та руйнувань та надає виробу особливо барвистого вигляду.
Рекомендації:
- Для запобігання травмам рекомендується використовувати м'який настил або спортивний мат на підлозі під спортивними снарядами.
Транспортування:
- Комплекс постачається в розібраному вигляді, з інструкцією для легкого самостійного складання.
Обслуговування та догляд:
- Поверхні легко очищаються вологою м’якою ганчіркою.
- Не рекомендується використовувати агресивні миючі засоби.
- Дерев’яні елементи мають захисне покриття, але для довшого терміну служби комплекс краще не встановлювати у вологих приміщеннях.
- Захисне покриття дерева зберігає привабливий вигляд навіть при активному використанні.
Зробіть кожен день вашої дитини активним та веселим — купуйте спортивний куточок в магазині Pandochka вже зараз!
| Основні характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вид товару | Спортивний комплекс |
| Виробник | SportBaby |
| Допустимі навантаження на навісне обладнання | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спорткуток | 80 кг |
| Колір | Green |
| Місце встановлення | В приміщенні |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал гімнастичних кілець | Пластик |
| Матеріал каркасу | Сосна |
| Матеріал поперечин | Бук |
| Необхідна висота приміщення | 2,45 – 2,85 м |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шведські стінки |
| Тип товару | Дитячі спортивні комплекси для дома |
| Розміри та вага | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 220 см |
| Виступ турніка вперед | 75 см |
| Ширина | 55 см |
| Комплектація | |
| Кільця | так |
| Канат | так |
| Кріпильний комплект | так |
| Мотузкові сходи | так |
| Трапеція | так |
| Шведська стінка з турніком | так |
| Інше | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |





