Шведська стінка дитяча для дому SportBaby "Baby 0-240" дерев’яна 240x80 Brown - один із найпростіших і недорогих тренажерів, призначених як для дітей, так і для дорослих.
Ця модель дуже міцно встановлюється біля стіни будь-якого приміщення.
Шведська стінка від SportBaby поєднує в собі високу міцність, довговічність, екологічність і естетичний вигляд.
Комплектація:
- Шведська стіна
- Кріпильний комплект
Матеріали, що використовуються
Шведська стінка виготовлена з міцного натурального дерева– масиву Бука.
Вся деревина, що використовується, ретельно висушена, оброблена і відшліфована.
Рекомендуємо придбати гімнастичний мат для безпеки дитини під час занять.
Зробіть кожен день вашої дитини активним та веселим — купуйте в магазині Pandochka вже зараз!
| Основні характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вид кріплення | до стіни |
| Вид товару | Шведські стінки |
| Виробник | SportBaby |
| Допустимі навантаження на спорткуток | 120 |
| Колір | Brown |
| Місце встановлення | В приміщенні |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал каркасу | Бук |
| Матеріал поперечин | Бук |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шведські стінки |
| Тип товару | Спортивні товари |
| Розміри та вага | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація | |
| Кріпильний комплект | так |
| Шведська стіна | так |
| Інше | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Україна |

